21 oraz 28 listopada 2020 soboty z MiNI Akademią Matematyki w Pruszkowie

Jeszcze w listopadzie zapraszamy na dwie matematyczne soboty w ramach MiNI Akademii Matematyki w Pruszkowie.
21 listopada 2020r o godz. 10.00 Michał Zwierzyński wprowadzi Was w tajniki prawdopodobieństwa na wykładzie Prawdopodobieństwo w praktyce

Po wykładzie godz. 11.15-12.45 warsztaty, gdzie sami zmierzycie się z różnej trudności problemami z rachunku prawdopodobieństwa.
Na warsztaty zapisy do godziny 23.00 w piątek 20 listopada.

28 listopada 2020r o godz. 10.00 prof Agata Pilitowska wygłosi wykład Kody wykrywające i korygujące błędy . Dowiecie się jak można zakodować i przesłać informację, aby ewentualne błędy w czasie transmisji zostały wykryte a nawet poprawione.
Po wykładzie, w czasie warsztatów, sami zajmiecie się ciekawą sztuka kodowania.

Na warsztaty zapisy do godziny 23.00 w piątek 27 listopada.

Na wykłady zaprosimy Was na nasz kanał na You Tube , a po wykładzie warsztaty na Zoom.
Linki do wykładów opublikujemy w piątki 20 oraz 27 listopada , a linki do warsztatów zostanią wysłane w dniu zajęć, około godziny 9.15 tylko do wszystkich zapisanych uczestników.